Aseară, în prezența a aproape 30.000 de spectatori, s-a terminat ediția 2026 a celui mai vechi târg din România. Spectacolul de final a fost încheiat de Ionel Tudorache și Bogdan DLP.

Când spui Drăgaica, spui Buzău și mă bucur că noi, buzoienii de azi ducem tradiția mai departe!

Împreună cu doamna viceprimar Oana Gheorghiu și domnul Adrian Petre, vicepreședinte al Consiliului Județean, am închis oficial un eveniment de excepție.”, a transmis primarul Constantin Toma.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.