Vineri, 26 iunie, la ora 9:00, în Palatul Comunal, va avea loc o dezbatere publică referitoare la proiectul privind înființarea Serviciului pentru gestionarea câinilor fără stăpân din municipiul Buzău.
Buzoienii sunt așteptați la această dezbatere.
Proiectul de hotărâre poate fi consultat AICI.






